אודות

האנשים שמאחורי "הבמה"

אמיר - מנהל במות לאירועים

אמיר בן עזרי

שותף ובעל ניסיון רב שנים בתחום הפקות האירועים, ההופעות והאמנים. אמיר הוא הבעלים והמנהל של חברת ההגברה והתאורה "הכל בקול" - אשר מחזיקה במוניטין ארוך שנים בתחום ההופעות והאירועים. אחרי שנים בשטח והקמות מכל הסוגים, אמיר מתמחה בפתרונות טכניים פשוטים לבעיות שטח מורכבות.

אמיר - מנהל במות לאירועים

שרון אלון

שותף ובעל ניסיון רב שנים בתחום הפקות האירועים. שרון הקים וניהל את חברת "ריפליי הפקות צילום" המתמחה בסרטי תדמית, תיעוד וצילום במעגל סגור באירועים עסקיים ובהופעות. שרון ניהל בעברו פרויקטים מובילים של חברות ענק במשק הישראלי והוא בעל ידע, ניסיון ותעודות בתחום הטכני וההנדסי.

הסיפור מאחורי "הבמה"

לאורך השנים, עוד כשעבדנו עם במות “רגילות” – זיהינו את הצורך שבקיצור תהליך ההרכבה, הפירוק והתפעול הלוגיסטי הקשורים בבמה.
הקמנו את החברה כדי לקחת את התחום לקדמת הבמה.
תכננו את הבמות שלנו בעזרת שורת מהנדסים מהמובילים בתחומם, תוך הקפדה על תקני בטיחות המחמירים ביותר. התאמנו את הגודל, גובה הבמה, גובה הריג, משקלים ועוד לצרכים האמיתיים בשטח.
ייצרנו את הבמות הניידות במפעל באירופה המתמחה בייצור במות ניידות ובעל תקן אירופאי מחמיר (CE) לכל חלק בנפרד ולכל הבמה כיחידה שלמה. הקפדנו על גמישות בגודל ותצורת הבמות תוך מחשבה על הצרכים הייחודים של שוק האירועים וההופעות בישראל.

באמצעות במות ניידות, גם ההפקה המורכבת ביותר תהפוך לפשוטה יותר, יעילה יותר וחסכונית הרבה יותר.

כל אחת מהבמות שברשותנו עוצבה ותוכננה על מנת לתת מענה לכל סוגי ההפקה. בזכות הקפדה על מפרטים מדויקים ומתקדמים במיוחד המתאימים לשוק הישראלי.

מהפכת הבמות הניידות כבר כאן!

מהפכנים? השאירו פרטים ונהיה בקשר