כיצד זמר או יוצר מוזיקה יכולים להרוויח כיום?

מכל עבר אנחנו רואים כי תכניות גילוי הכישרונות במוזיקה כבשו את המסך הקטן ודי אם נזכיר את הכוכב הבא, דה וויס, אקס פקטור ואפילו את התכנית של אביב ואייל. זה מלמד על הפופולריות העצומה שיש לתכניות המוזיקה ולכך שהקהל תמיד אוהב לראות הופעה טובה ובכך אין ספק. הייתם חושבים כי לאור כל התכניות הללו זמרים ויוצרים בישראל מרוויחים המון ומצליחים להגיע לסטטוס כספי מכובד.

אך האמת היא שקשה מאוד להיות זמר בישראל וכי פרט למתי מעט הרוב נאבקים על הקיום שלהם. אין גם ספק כי עולם המוזיקה הישראלי השתנה מן הקצה אל הקצה. למה אנחנו מתכוונים? בעבר זמר היה מרוויח ממכירת אלבומים ודיסקים אך כיום בעידן היוטיוב והסופטפיי מי עוד קונה אלבומים ודיסקים? לכן כיום הדרך להרוויח עוברת דרך הופעות.

ככל שאמן מופיע יותר וממלא את האולמות כך הרווחים שלו גדולים יותר ובכך אין שאלה. אין גם ספק כי הישראלים אוהבים מאוד ללכת להופעות ויש אנשים אשר הולכים להופעה מספר פעמים בחודש ואפילו פעם בשבוע מכיוון שזהו הבילוי המועדף עליהם. על רקע האינפלציה בכמות ההופעות אנחנו רצינו להצביע על דבר שבלעדיו הופעה לא יכולה להתקיים וזוהי במה להופעה ועל כך עוד בפסקה הבאה.

 

השכרת במות לאירועים

 

במה להופעות – הדבר שבלעדיו אי אפשר לקיים הופעה

תארו לכם כי אתם הולכים להופעה עם עוד מאות אנשים וכי בהופעה זו אין במה להופעות? כיצד תרגישו? סביר להניח כי לא משנה כמה אתם אוהבים את הזמר או הזמרת וכמה הם טובים אתם תחושו אכזבה ענקית ולא תלכו יותר להופעה באותו מקום או של אותו זמר.

לכן ניתן לומר כי במה היא דבר הכרחי בהופעות והיא אשר מבטיחה כי נראה את ההופעה בצורה הטובה ביותר שיש. למעשה ניתן לומר כי במה היא בעלת חשיבות דומה לזמר, לאמצעי ההגברה ולמקום בו נערכת ההופעה ועל כך יש לתת את הדעת אם אתם מפיקים הופעה של זמר או זמרת מסוימים.

 

שלבו בין במה וגופי תאורה

עליכם להבין כי במה להופעות אינה עומדת לבדה ובכדי להבטיח כי היא תענה על הצרכים של הקהל בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים להבטיח כי הבמה תגיע עם גופי התאורה המתקדמים ביותר שיש.

זוהי הדרך היחידה שבה תבטיחו כי ההופעה תהיה ברמה הגבוהה ביותר ותשרת אתכם  ואת הקהל בצורה מושלמת.

קבלו מידע נוסף אודות השכרת במות לאירועים >>

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

התרשמתם? השאירו פרטים ונהיה בקשר