כמה עולה להשכיר במה להופעות?

קשה לדמיין את התרבות הישראלית ללא האמנים שלה, אך באותה נשימה אנחנו חייבים להזכיר את העובדה כי יש קושי גדול מאוד להיות אמן בישראל וגם הזמרים והזמרות הכי גדולים  מתקשים פעמים רבות לגמור את החודש.

מחיר השכרת במה

כך אנחנו יכולים לראות כי אף אחד כבר לא קונה היום דיסקים ועל כן הדרך היחידה של  זמר להרוויח כסף היא פשוט להופיע. בכדי שהופעה תהיה מוצלחת אנחנו צריכים לשים דגש על מספר רב של דברים ולקחת בחשבון המון פרמטרים כמו הלהקה שתופיע אותנו, מחיר הכרטיסים, התאורה שתהיה במקום ועוד.

אך נראה כי הדבר הכי חשוב שיש בהופעה זו הבמה שעליה נופיע. ככל שהבמה תהיה יותר טובה כך הקהל ייראה אותנו יותר טוב וכך הוא ייהנה יותר מן ההופעה. על כן השאלה כמה עולה להשכיר במה להופעות? היא שאלה חשובה ביותר וניתן לומר כי הדבר תלוי בפרמטרים רבים.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בעולם הקמת הבמות?

עליכם להבין כי התשובה לשאלה כמה עולה להשכיר במה להופעות? היא שהדבר תלוי בגודל הבמה, בסוג הבמה, במשך הזמן שאתם רוצים להקים אותה ועוד. אך אנחנו חייבים לציין כי העלות של במה היא ממש לא בשמיים והיא לא צריכה להטריד אתכם אם אתם מפיקים אירוע ומצפים להרבה מאוד קהל.

אך מה שכן צריך להטריד אתכם הוא שהבמה תוקם בצורה הטובה ביותר וזאת מכיוון שכל טעות לגבי בניית במות יכולה להיות הרת אסון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ניסיון הוא דבר חשוב ביותר והוא קריטי בעולם הבמות וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

מדוע לא כדאי לבחור את החברה הזולה ביותר להקמת הבמה?

עליכם לקחת בחשבון שככל שהחברה יותר מנוסה כך ההקמה תהיה יותר איכותית וטובה ועל כן ניסיון הוא דבר חשוב ביותר. עליכם גם להבין כי לא כדאי לכם לבחור את החברה הזולה ביותר להקמת הבמה מכיוון שפעמים רבות חיסכון כספי מחיר נמוך משמעו במה פחות איכותית וזהו משהו שאי אפשר להשלים אתו.

אנחנו לא אומרים לכם לבחור את החברה היקרה ביותר, אך גם לא את הזולה ביותר מכיוון שזה עלול לפגוע בכם ולגרום לכך כי ההופעה תהיה אכזבה מרה לקהל הצופים וזה אומר כי לאומן ייצא שם רע והמוניטין שלו יפגע כל זה כתוצאה מבמה לא איכותית וזהו משהו שאי אפשר להשלים אתו.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

התרשמתם? השאירו פרטים ונהיה בקשר