על מה צריך לחשוב כשמתכננים אירוע בוטיק?

אירועי בוטיק, ידועים כאירועים מיוחדים במיוחד, שונים מאירוע רגיל ובדרך כלל יעניקו גם ערך מוסף כלשהו. אם אתם מתכננים אירוע בוטיק לחברה שלכם, יש כמה דברים שאתם חייבים לחשוב עליהם במהלך התכנון. עבור זה, הבאנו לכם את אותם דברים שאסור לכם לשכוח.

אירוע בוטיק

סגנון

אפשר שהחברה שלכם תעסוק בבגדים, אך זה לא אומר שהאירוע צריך להיות כזה. היופי בתכנון אירועי בוטיק הוא האפשרות לגלוש מהקווים הרגילים של אירוע ולחשוב על סגנון אחר, שישלוף אתכם מהשגרה ויכניס אתכם לעולם אחר ולו לכמה שעות. כשאתם מתכננים אירוע כזה עבור החברה שלכם, נסו לחשוב על סגנון מעניין ושונה בתכלית מחיי היום יום. הדבר יעניק זיכרונות רבים טובים לבאי האירוע. חשוב לתכנן אתה אירוע בקפידה לחשוב על כל פרט קטן, מחברת השכרת מזגנים לאירועים ועד רמת המפית.

כמות

ככל שאירוע הבוטיק יהיה גדול יותר, כך יאבד ממשמעותו. אירועי בוטיק לרוב הם אירועים אינטימיים יותר המבקשים אווירה אינטימית גם כן. לכן, אם אתם בעלי חברה ענקית, רצוי שתחשבו על רעיון אחר שהוא לא אירוע בוטיק. אירועי בוטיק יתאימו יותר לחברות קטנות ולמשפחות אשר רוצות לחגוג באווירה קצת שונה מהרגיל. יתרה מזאת, אירועי בוטיק לרוב יעשו במקומות מצומצמים כגלריה או תערוכה כך שמראש, גודל האירוע יהיה קטן יותר מהרגיל.

קייטרינג

אירוע בוטיק

כשמדובר בקייטרינג, בדרך כלל הוא יהיה מורכב מאותה התוכנית של קייטרינג לאירועים אחרים, אך בקייטרינג של אירועי בוטיק יש לכם האפשרות לבקש קצת אחרת. כשהכל מיוחד באירועי בוטיק, גם לאוכל יש הזדמנות לייחד עצמו ולהפוך את עצמו לנשגב יותר. חשבו על אוכל טוב שאתם בטוחים שכולם יפנו אליו ויתעניינו בו במהלך האירוע. שבו עם מנהל או מנהלת הקייטרינג והרכיבו איתם תפריט משונה אך טעים.

במת נאומים

אמנם זה לא דבר שקיים בכל אירוע, אך כשמדובר באירוע חברה שהוא גם אירוע בוטיק, הרצון להגיד תודה הוא מובן. על כן, במה קטנה שתאפשר מתן תשומת לב לעומד עליה, תהיה אפשרות מושלמת עבור אירוע כזה. שילוב של במת נאומים באירוע חברה נותן תחושת רשמיות בתוך כל שבירת הדיסטנס שיוצר האירוע. כאשר הבוס הגדול ידבר, לא תהיה אפשרות להתעלם מנוכחותו.

אמנות

ערך המוסף עליו דיברנו, בעיקר כשמדובר באירועי בוטיק, יכול לבוא בצורת אמנות כלשהי. בין אם האירוע יערך בגלריה, תערוכה או תצוגה. האפשרות לתת לבאי האירוע את האפשרות ליהנות מתרבות ואמנות לצד השתתפות באירוע הוא רעיון נהדר וילהיב בדרך כלל את כל באי האירוע גם לאחר סיומו.

אירועי בוטיק, כשנעשים נכון, יכולים להיות הדבר הטוב הבא ולהישמר כזיכרון מעולה לשנים שאחריו. לכן, חשוב מאוד לתכנן אותו לפרטי פרטים, לדעת בדיוק כמה אורחים יהיו ואיך לתכנן את מערך הערב שיתאים לאירוע עצמו ולבאיו.

ראו גם: השכרת במות לאירועים בקישור >>

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

התרשמתם? השאירו פרטים ונהיה בקשר