בן ראשון נולד? כך תתכוננו לברית

את הימים שלפני ואחרי לידת הבן אי אפשר באמת לתכנן, אך אם אתם יודעים מראש את מין התינוק תוכלו לדעת בוודאות שבמידה וזה בן, שמונה ימים לאחר הלידה צריך לערוך עבורו את טקס ברית המילה.

אם מעולם לא התעסקתם עם ארגון טקס ברית מילה, אין כל סיבה להילחץ. אם חשבתם על אירוע מצומצם בבית, לא תצטרכו להתאמץ יותר מדי וכל שתצטרכו לדאוג זה למקומות ישיבה וכיבוד, כבוד הרב יעשה את שלו. אך אם אתם מעוניינים להזמין את המשפחה המורחבת ואת החברים, תמיד תוכלו לברר על אולם אירועים לברית, דבר שיקל עליכם מכל כך הרבה סיבות.

במות ניידות לאירועים

בראש ובראשונה, טרם הבן נולד, התחילו לתכנן את הפרטים היבשים של הטקס

ערכו רשימת מוזמנים כך תדעו בוודאות את מי להזמין, את מי לא להזמין ואת מי אסור לשכוח. אתם לא רוצים לגלות יומיים לפני האירוע ששכחתם להזמין אנשים שחשוב שיהיו ואתם רוצים שישמחו בשמחתכם. רשימת מוזמנים יכולה להקל עליכם ולהשכיח מלבכם דאגה. התייעצו עם ההורים שלכם ועם החברים הקרובים אליכם ביותר, אלה יעזרו לכם לזכור ולהיזכר את מי אתם רוצים להזמין.

החלטתם ללכת על אולם אירועים לברית של הקטן? מצוין! אולם אירועים יכול לתת לכם את השקט אותו אתם צריכים כאשר מדובר בימים ספורים לאחר הלידה. כמובן בגלל התפאורה והעיצוב, כל תשית האולם המיועדת להפקת אירוע מלא ללא כל בעיה. במות לאירועים, זמינות של אוכל ועוד.

ברצינות, הדבר האחרון שמעניין אתכם כרגע הוא טקס הברית כשיש לכם תינוק בן יומו בבית.

אולם אירועים לברית המתקרבת יכולה לסגור לכם את כל הקצוות בבת אחת. החל מהקייטרינג, צורת הישיבה, קבלת הפנים וכו’.

אם ניקח את הטקס צעד אחד קדימה, נוכל לספר לכם שבלקיחת אולם אירועים לברית, תהיה לכם האפשרות להתמודד עם מזג האוויר באשר הוא.

בין אם חורף או קיץ, ביצוע הטקס בתוך אולם סגור יאפשר לכם ‘לשלוט’ במזג האוויר. כשבריאות התינוק היא מעל הכל, רצוי שתהיה לכם אפשרות הבחירה הזו.

כשאתם בוחרים אולם אירועים לברית, חשוב שתשימו יתר תשומת לב על הנגישות לאולם. גם כאשר אתם עדיין בהיריון, שימו לב האם נח לאישה להגיע אל האולם והאם קיימת נוחות מספקת עבור האם הטרייה, כאשר היא מגיעה לטקס הברית של בנה. כמובן שלא רק לה הנגישות תתאים, וכי נגישות ונוחות הם כורח עבור אנשים רבים.

טקס הברית הוא אירוע מרגש ומלחיץ, מעורב ברגשות, שלמעשה מניח את אבן הדרך הראשונה של הבן שלכם, שלכם כהורים וכמשפחה חדשה וטרייה. מהרגע שבנכם יגיח אל העולם אתם לומדים כל רגע דברים חדשים עליו ועל עצמיכם. מעבר טקס הברית הוא אחד מהם, כאשר גם אם אתם לא מאמינים גדולים, הוא מרגש וניתן להרגיש שיש משהו מיוחד באוויר. בנימה מרגשת זו, זה הקטן גדול יהיה, בהמון מזל טוב.

עשוי לעניין אתכם מידע אודות בניית במות >>

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

התרשמתם? השאירו פרטים ונהיה בקשר